Prekių sąrašas pagal gamintoją Pierre Cardin

Mados pasaulyje „Pierre Cardin“ vardas jau daugybę metų reiškia novatoriškas idėjas, dizaino originalumą ir technologines inovacijas. Šie prancūziška dvasia alsuojantys laikrodžiai puikiai pabrėš Jūsų puoselėjamą stilių jo nesumenkindami kiču ar nuobodžiais sprendimais.

PIETRO CARDIN TAMPA PIERRE CARDIN

Garsusis dizaineris Pierre (Pietro) Cardin gimė 1922 m. Italijoje, Veneto regione netoli Treviso ir Venecijos. Tais pačiais metais bėgdami iš fašizmo idėjomis užsikrėtusios šalies jo tėvai įsikūrė pramoniniame miestelyje kaimyninėje pietryčių Prancūzijoje. Ūgtelėjęs Pietro paliko namus ir pradėjo dirbti siuvėjo padėjėju Vichy mieste, o prasidėjus karui dirbo Raudonajame Kryžiuje. Po Prancūzijos išlaisvinimo, Cardin'as persikėlė į Paryžių – pasaulio mados sostinę, kur pasibaigė Pietro Cardin ir prasidėjo Pierre Cardin era.

ŠLOVĖ SU DIOR

Maloniai nustebintas Pierre'o Cardin'o darbų ir idėjų, garsus prancūzų avangardo režisierius Jean'as Cocteau supažindino jaunuolį Pierre'ą su dizaineriu Christian'u Dior'u, kuris tuo metu jau buvo pasauliniu mastu pripažintas mados guru. Po kurio laiko Pierre Cardin'as vis dėlto paliko „Dior“ ir įkūrė savo mados namus, kurie debiutavo su 30 kostiumų kolekcija „šimtmečio vakarėlio“ maskaradui Venecijoje, įvykusiam 1951 m. rugsėjo 3 d. Pierre'o sukurti kostiumai greitai sužavėjo pasaulį neįprastomis formomis ir modernumu.

JAPONIJA IR KOSMOSO IDĖJOS

1957 m. Pierre Cardin'as atidarė pirmąją savo vardo drabužių parduotuvę Japonijoje. Ji sulaukė didžiulės šlovės ir Pierre'as gavo garbės profesoriaus vardą Japonijos dizaino kolegijoje „Bunka Fukusoi“. Vos po kelių metų įsibėgėjo kosmoso amžiaus (Space Age) idėjų bumas, sudrebinęs klasika besižavėjusį mados pasaulį. Įkvėptas NASA vykdomų misijų, Pierre Cardin'as pradėjo kurti futuristinius drabužius ir aksesuarus vyrams bei moterims, viskam naudojo naujas, tuo metu mados pasaulio dar masiškai neatrastas medžiagas: plastiką, sintetiką, kurios pakeitė tuo metu smarkiai pabrangusią odą. Ilgainiui futurizmas tapo „Pierre Cardin“ vizitine kortele.

DABARTIS IR ATEITIS

Šiuo metu „Pierre Cardin“ dirba daugiau nei 200 tūkst. žmonių, mados namai vienija virš 900 franšizių ir daugiau nei tūkstantį skirtingų produktų 140 pasaulio šalių. Pats Pierre'as neplanuoja išeiti į pensiją ir visada kartoja: „Aš myliu savo darbą.“

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 115 dalykų