Prekių sąrašas pagal gamintoją Hamilton

Praktiškas, preciziškas ir pionierius savo srityje: „Hamilton“ apjungia šveicarišką tikslumą ir amerikietišką dvasią, kad sukurtų išskirtinius laikrodžius, skirtus stilingoms ir sąmoningoms asmenybėms.

KOJA KOJON SU ISTORIJA UŽ ATLANTO

„Hamilton“ šaknys glūdi JAV, kur ženklas buvo sukurtas 1892 m. Lancasterio miestas Pensilvanijos valstijoje buvo originalios „Hamilton“ gamyklos vieta, o kompanija čia buvo glaudėsi net 111 pirmųjų savo gyvavimo metų.

Šio prekinio ženklo išpopuliarėjimas neatsiejamas nuo Šiaurės Amerikos geležinkelių istorijos. Kadangi XIX a. pab. žemyne vyko intensyvūs geležinkelio infrastruktūros plėtros darbai, „Hamilton“ pradėjo gaminti tikslius laikrodžius, kurie prisidėjo siekiant užkirsti kelią galimoms avarijoms ir sumažinti jų skaičių, nes pavyko sinchronizuoti bėgių užimtumo laikus.

MEILĖ AVIACIJAI

1918 m. vis labiau vystantis aviacijai „Hamilton“ pradėjo bendradarbiauti su JAV oro pašto tarnyba – laikrodžiai pasitarnavo išlaikant pristatymo punktualumą. Nuo to laiko „Hamilton“ tapo neatsiejama aviacijos pasaulio dalimi ir šiuo metu yra garsiojo aviacijos čempionato „Red Bull Air Race World Championship“ oficialus laikmatis.

ŠLOVĖ HOLIVUDE

Jau beveik 90 metų „Hamilton“ yra žinomi kaip kino filmų laikrodžiai dėl glaudžių ryšių su Holivudu. Šis prekinis ženklas pirmą kartą ekranuose šmėstelėjo kino klasika tapusiame 1932 m. Marlene Dietrich filme „Shanghai Express“. Šiek tiek vėliau, 1951 m. „Hamilton“ sužibėjo šlovę pelniusioje Antrojo pasaulinio karo dramoje „The Frogmen“. Maždaug po dešimties metų laikrodis Venturapasirodė ant superžvaigždės Elvio Presley riešo jo muzikinėje komedijoje „Blue Hawaii“. Nuo to laiko „Hamilton“ laikrodžiai buvo filmuojami net 450 garsių filmų, tarp jų ir tokiuose kaip „Interstellar“ bei „The Martian“.

INOVACIJOS IR PROGRESAS

Inovacijos yra vienas iš didžiausių „Hamilton“ sėkmės raktų. 1957 m. Ventura tapo pirmuoju pasaulyje elektroniniu laikrodžiu, kurį maitino baterija, o 1970 m. sekęs Pulsar – pirmuoju pasaulyje skaitmeniniu LED laikrodžiu. Nuo 2011 m. „Hamilton“ kartu su ETA gamina mechanizmus, leidžiančius padidinti kaupiamas energijos atsargas iki 80 valandų.

Nuo 1974 m. „Hamilton“ yra šveicariškų laikrodžių gamintojų grupės „Swatch“ dalis, o 2003 m. pagrindinė įmonės būstinė ir gamybos centras buvo perkeltas į Bielo miestą Šveicarijoje. Nuo tada „Hamilton“ laikrodžiai žymimi prestižine šveicariškos kilmės etikete (Swiss Made), tačiau širdyje „Hamilton“ vis dar yra amerikietis, kaip ir tada, kai buvo įsteigtas Pensilvanijoje 1892 m...

Daugiau
Rodoma 1 - 13 iš 13 dalykų