Prekių sąrašas pagal gamintoją Emporio Armani

Įkurtas 1975 m., „Emporio Armani“ yra vienas įtakingiausių ir žinomiausių prekinių ženklų mados pasaulyje, pasižymintis kokybe, rafinuotumu, novatorišku dizainu ir nesenstančiu stiliumi. Šis prekinis ženklas išreiškia gyvybingumą ir nerūpestingą požiūrį – tai kolekcija, kurioje gausu idėjų, atspindinčių šių dienų jaunimo gyvenimo būdą.

„Emporio Armani“ yra jauniems žmonėms skirta novatoriška linija, kurią 1981 m. pradėjo itališkos mados legenda Giorgio Armani. Nuo pat pradžių „Emporio Armani“ buvo atskiras mados reiškinys, o logotipas su visiems G. Armani kūriniams būdingu ereliu tapo neatsiejama stiliaus dalimi daugeliui gerbėjų visame pasaulyje. Bėgant metams kolekcija tobulėjo ir augo – šiandien „Emporio Armani“ yra savarankiška linija, leidžiama lygiagrečiai su pagrindine linija („Giorgio Armani“), taip pagyvindama mados pasaulį savo dinamiška ir nevaržoma dvasia.

„Emporio Armani“ laikrodžiai, puoselėjantys itališko stiliaus idėjas ir pagaminti iš kokybiškų medžiagų, demonstruoja mados estetiką ir inžinerijos eleganciją – tai aksesuarai, kurie peržengs bet kokias sezoniškumo ribas. Išsirinkite jau dabar!

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 51 dalykų