Prekių sąrašas pagal gamintoją AVI-8

Prekinis ženklas „AVI-8“ buvo sukurtas 2012 m. britų dizaineriams bendradarbiaujant su aviacijos inžinieriais ir buvusiais karinių oro pajėgų pilotais. Kiekviena „AVI-8“ laikrodžių kolekcija yra lyg nusilenkimas ir padėka seniesiems kariniams lėktuvams, bebaimiams pilotams ir visai aviacijos istorijai.

HAWKER HURRICANE

XX a. 3 deš. britų Karališkosioms oro pajėgoms „Hawker Aircraft Ltd.“ pagamino „Hawker Hurricane“ – tai vienvietis orlaivis, skirtas oro kovoms Antrojo pasaulinio karo metu. Nepaisant to, kad kartais likdavo „Supermarine Spitfire“ šešėlyje, būtent „Hawker Hurricane“ gali pasigirti kaip labiausiai pripažintas, sėkmingiausias ir patikimiausias orlaivis, per Antrąjį pasaulinį karą padėjęs iškovoti Sąjungininkų pergalę.

HAWKER HUNTER

„Hawker Hunter“ yra vienvietis reaktyvinis naikintuvas, kurį XX a. 6 deš. sukūrė „Hawker Aircraft Ltd.“. Pasibaigus Antrajam pasauliniam karui, šis orlaivis buvo sukurtas tam, kad patenkintų britų Karališkųjų oro pajėgų ir Sąjungininkų poreikius.

Tarnybai naudoti pradėtas 1954 m. liepos mėn., „Hawker Hunter F.1“ buvo pirmasis greitaeigis reaktyvinis lėktuvas su radaru ir visišku skrydžio valdymu. Be to, „Hawker Hunter“ prototipas, pilotuotas Neville'o Duke'o, 1953 m. rugsėjį pasiekė greičio rekordą. Iki šių dienų „Hawker Hunter“ tebėra svarbiausias reaktyvinės eros (angl. jet age) etalonas naikintuvų tarpe.

HAWKER HARRIER II

„Hawker Harrier“ ir „Hawker Harrier II“ išsiskyrė savo variklio dizainu. Unikali vertikalaus ir trumpo kilimo-tūpimo variklio konstrukcija lėmė, jog šie lėktuvai yra labai naudingi ten, kur nėra oro bazių arba jos neturi pakilimo takų.

LANCASTER BOMBER

„Avro Lancaster“ yra sunkiasvoris keturių variklių bombonešis, britų naudotas Antrojo pasaulinio karo metu. Šį lėktuvą Karališkosioms oro pajėgoms suprojektavo ir pastatė „Avro“. „Lanc“, kaip buvo meiliai vadinamas, tapo garsiausiu ir sėkmingiausiu iš visų „naktinių sprogdintojų“ – šis bombonešis turėjo itin ilgą bombų skyrių ir galėjo gabenti didžiausias Karališkųjų oro pajėgų naudojamas bombas, įskaitant 1800 kg, 3600 kg, 5400 kg ar net dideles fugasines aviacines bombas (angl. blockbusters).

FLYBOY

Kalbinis terminas flyboy buvo ir tebėra dažnai naudojamas norint apibūdinti lakūną, priklausantį karinėms oro pajėgoms. Nuo Pirmojo pasaulinio karo šis terminas įstrigo ir kaip specifinis žodis, apibūdinantis kariauti turėjusius jaunus vaikinus, kurie ore elgėsi kaip suaugę vyrai. Tų vaikinų didvyriškumas, užsispyrimas ir drąsa kovojant atvirose kabinose buvo įamžinti šiuolaikinėje istorijoje.

SUPERMARINE SEAFIRE

„Seafire“ buvo panaudotas atliekant operaciją „Torch“, kuomet 1942 m. Sąjungininkai vykdė invaziją į Šiaurės Afriką. „Supermarine Seafire“ buvo jūrinė „Supermarine Spitfire“ versija, pritaikyta naudoti iš lėktuvnešių.

Daugiau
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų