Prekių sąrašas pagal gamintoją Daniel Wellington

Nesvarbu, lankotės black tie renginyje, žaidžiate tenisą ar mėgaujatės saulėta diena paplūdimyje, klasikiniai „Daniel Wellington“ laikrodžiai ir aksesuarai puikiai tiks kiekvienai progai ir bet kokiai aplinkai, nes jie sukurti atsižvelgiant į nesenstantį stilių ir universalumą. Išsirinkite mėgstamiausią jau dabar!

„LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ yra oficialus „Daniel Wellington“ atstovas Lietuvoje! Mūsų parduotuvės yra oficialiai autorizuotos prekybai „Daniel Wellington“ laikrodžiais. Daugiau informacijos galite rasti oficialiame gamintojo puslapyje ČIA. Kiekvieno laikrodžio originalumą galima patikrinti pagal laikrodžiui suteiktą serijos numerį. Susisiekę tiesiogiai su „Daniel Wellington“ gausite patvirtinimą, jog laikrodis yra originalus. Užklausą dėl prekės originalumo galite pateikti internetu ČIA.

IDĖJA GIMĖ KELIONĖJE

Viskas prasidėjo labai atsitiktinai: įpusėjęs kelionę aplink pasaulį, švedų verslininkas Filip'as Tysander'is 2006 m. Australijoje susipažino su intriguojančiu britų džentelmenu, kuris galėjo pasigirti nepriekaištingu, tačiau tuo metu dar nepopuliariu stiliumi. Naujasis Filip'o draugas ypač mėgo nešioti vintažinius laikrodžius su tekstiliniais ir daug gyvenimo mačiusiais NATO dirželiais. To britų džentelmeno vardas buvo Daniel'is Wellington'as.

Įkvėptas šios pažinties, Filip'as Tysander'is nusprendė sukurti nesenstančio stiliaus laikrodžių liniją. Minimalistinis ir rafinuotas klasikinis dizainas su itin lengvai pakeičiamais dirželiais tapo tikru hitu – net ir po kelerių metų stilingo brito įkvėptas dizainas išlieka priežastimi, dėl kurios „Daniel Wellington“ laikrodžiai yra tokie ypatingi ir mėgstami visame pasaulyje.

BRITIŠKO STILIAUS VĖJAI

Grįžęs iš kelionės, Filip'as pradėjo ieškoti įvairių pavyzdžių ir spalvų derinių, kurie būtų tinkami jo sugalvotai laikrodžių kolekcijai. Filip'ui buvo svarbu, kad jis pats mylėtų savo kūrinį, antraip jautėsi negalėsiąs jo sėkmingai parduoti ir tuo didžiuotis. Lėtai, bet užtikrintai gimė išties stilingas laikrodis: plonas, elegantiškas, idealiai apvalus – tai buvo tikras minimalizmu pasižyminčio skandinaviško dizaino įrodymas. Laikrodžio tikslumą garantavo japoniškas kvarcinis mechanizmas.

Klasikinio minimalistinio dizaino „Daniel Wellington“ laikrodžiai tinka bet kokiai progai: derinant su spalvingu tekstiliniu NATO dirželiu, itin lengvai pakeičiamu odiniu dirželiu ar plienine apyranke iš grandinėlės galima pabrėžti skirtingą nuotaiką. Beribės „Daniel Wellington“ stiliaus galimybės patiks visiems, mėgstantiems klasikinį ir nesenstantį dizainą.

NATO DIRŽELIAI

Britų karinis jūrų laivynas tekstilinius NATO dirželius ištobulino XX a. 8 deš., tačiau nuo tada dirželių panaudojimo galimybės ir netgi spalvų įvairovė išties smarkiai prasiplėtė. Daugybė nesenstančių spalvų derinių garantuoja, jog kiekvienas lengvai pakeičiamas NATO dirželis įkūnija skirtingą saviraiškos būdą.

Renkantis „Daniel Wellington“ laikrodį su NATO dirželiu galima akimirksniu pagyvinti bet kokią aprangą, bet kokią progą ir bet kokią nuotaiką – kitaip tariant, susikurti skirtingą „Daniel Wellington“ laikrodį kiekvienai savaitės dienai.

ODINIAI DIRŽELIAI

„Daniel Wellington“ laikrodžių odiniai dirželiai yra pagaminti iš tikros itališkos veršelio odos. Dirželių spalvos yra klasikinės (ruda arba juoda) su sidabro ar rausvo aukso spalvos sagtelėmis.

PLIENINĖS APYRANKĖS IŠ GRANDINĖLĖS

Dailios „Daniel Wellington“ plieninės apyrankės iš grandinėlės yra itin lengvos ir patogios, tad laikrodis patogiai įsitaisys ant jūsų riešo. Šios apyrankės pagamintos iš nerūdijančio plieno, galimi trys spalviniai variantai: sidabro, rausvo aukso arba matinės juodos spalvos. Visos plieninės apyrankės iš grandinėlės turi patogų užsegimo ilgio reguliavimo mechanizmą.

LAIKRODŽIAI KIEKVIENAI PROGAI

Nesvarbu, lankotės black tie renginyje, žaidžiate tenisą ar mėgaujatės saulėta diena paplūdimyje, klasikiniai „Daniel Wellington“ laikrodžiai puikiai tiks kiekvienai progai ir bet kokiai aplinkai, nes jie sukurti atsižvelgiant į nesenstantį stilių ir universalumą. Išsirinkite mėgstamiausią jau dabar!

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 151 dalykų