Tissot Cera T064.210.22.011.00

T064.210.22.011.00

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Kryžiaus ženklas „Tissot“ logotipe simbolizuoja šveicarišką kokybę ir patikimumą, puoselėjamą nuo pat 1853 m. Laikrodžiai, kurie parduodami daugiau nei 160 šalių, yra autentiški ir pasižymi specialiomis medžiagomis, pažangiomis funkcijomis bei kruopščiu dizainu. Didžiulis šio prekės ženklo patikimumas buvo ne kartą pripažintas pasauliniu mastu. Be to, „Tissot“ daugybę metų remia įvairias sporto šakas ir bendradarbiauja su tokiais sporto gigantais kaip NBA, FIBA, „Tour de France“ ir t.t. Rinkdamiesi „Tissot“ Jūs įsigyjate kur kas daugiau nei laikrodį – tai dalelė pasaulio.

422,45 €

-15%

497,00 €

EKSPORTUOJAMA DALELĖ ŠVEICARIJOS

1853 m. Le Locle mieste laikrodininkas Charlesas Félicienas Tissotas ir jo sūnus Charlesas Émilis įkūrė nedideles laikrodžių surinkimo dirbtuves „Charles-Félicien Tissot & Son“. Jų siūlytame asortimente buvo daugybė kišeninių laikrodžių, ypač paauksuotų bei papuoštų brangiomis ir įmantriomis detalėmis. Šių tėvo ir sūnaus pagamintų, meno kūriniams prilyginamų laikrodžių kokybe buvo žavimasi tiek Šveicarijoje, tiek už jos ribų rengiamose parodose bei chronometrijos konkursuose. 1900 m. pasaulinės parodos metu garsi aktorė Sarah Bernhardt nusipirko 18 karatų aukso kišeninį laikrodį ir Tissotų pavardė pasklido dar plačiau. „Tissot“ laikrodžiai, kurie visuomet buvo orientuoti į eksportą, nuo pat 1853 m. buvo parduodami JAV, o nuo 1858 m. – ir Rusijos imperijoje. Šeimos verslo ryšiai sustiprėjo dar labiau, kai Charleso Félicieno anūkas (Charleso Émilio sūnus) Charlesas 1885 m. persikėlė į Maskvą, kur toliau plėtojo tėvo ir senelio verslą kartu su savo partnere ruse. Iki Spalio revoliucijos 1917 m. Rusijos imperija buvo didžiausia „Tissot“ valdoma rinka, o laikrodžius nešiojo net caro aplinkos žmonės.

TOBULUMO PAIEŠKOS

1907 m. Charlesas Tissotas grįžo į Šveicariją ir tame pačiame Le Locle mieste, kur savo veiklą kadaise pradėjo jo tėvas bei senelis, Chemin des Tourelles gatvėje pastatė pirmąją didelę „Tissot“ gamyklą. Šiandien, net ir po šimto metų, „Tissot“ pagrindinė būstinė vis dar tebėra įsikūrusi ten pat. Išradus elektrinį variklį gamykloje pamažu buvo įvestas mechaninis ciklas, kuris smarkiai paspartino laikrodžių surinkimo darbus. XX a. pirmajame dešimtmetyje „Tissot“ ėmė pardavinėti pirmuosius savo rankinius laikrodžius, skirtus moterims – juos puošė auksinės bei platininės detalės ir, žinoma, deimantai. Vėliau „Tissot“ sukūrė kelis rankinių laikrodžių modelius vyrams, taip gerokai aplenkdami tokių laikrodžių madą, kuri įsigalėjo tik tarpukariu. Nors laikrodžių estetikai įtaką darė skirtingais laikais vyravę stiliai, pavyzdžiui, Art Nouveau ir vėliau Art Deco, „Tissot“ laikėsi principo vystyti ir techninę laikrodžių pusę, įskaitant ir pirmąjį pasaulyje neįsimagnetinantį rankinį laikrodį. Be to, 1917 m. „Tissot“ pradėjo gaminti savo mechanizmus, o tai gerokai sumažino laikrodžių kainas.

DIDŽIULĖS IDĖJOS

1930 m. „Tissot“ suvienijo jėgas su kitu garsiu šveicarų laikrodžių prekiniu ženklu „Omega“, taip sustiprindami savo pozicijas rinkoje. Toks dviejų prekinių ženklų susivienijimas buvo pavadintas SSIH (pranc. Société Suisse pour l’Industrie Horlogère, liet. Šveicarijos laikrodžių pramonės draugija) ir tai buvo pirmoji laikrodininkų asociacija Šveicarijoje. Po kelerių metų Paulas Tissotas išleido labai inovatyvų marketingo veiksmų planą, kurį pavadino „Tissot Plan“ – jame buvo pavaizduoti kiekvienai rinkai skirti laikrodžių modeliai, taip pat išsamiai aprašytos tikslinės reklamos kampanijos, įtraukti ir nemokamai „Tissot“ atstovams dalinami prekių katalogai. Bene svarbiausia „Tissot Plan“ dalis buvo klientams siūloma vienerių metų garantija įsigytam laikrodžiui.

ŠIMTMETIS GENIALUMO

1953 m. „Tissot“ atšventė 100-ąjį gimtadienį. Vadovo pareigas perėmė Edouardas-Louisas Tissotas ir gamyba buvo racionalizuota: pereita prie „vieno kalibro“ principo bei supaprastintas gaminamų mechanizmų spektras. Papildant skirtingas pagrindinio mechanizmo sudėtines dalis buvo galima gaminti mechaninius (ranka prisukamus) arba auto-mechaninius (automatiškai užsivedančius) laikrodžius su arba be kalendoriaus / dienos rodymo ir t.t.

JAUNYSTĖS BANGA

XX a. 6 ir 7 dešimtmečiais „kūdikių bumo“ (angl. baby-boom) kartos atstovai įžengė į paauglystę ir ėmė išsiskirti savita kultūra, todėl „Tissot“ sukūrė pirmąją savo kolekciją jaunuoliams – ji atitiko jaunatvišką skonį, buvo madinga ir atrodė labai originaliai. Tokias senas tradicijas turinčiame versle naujų vėjų įpūtė ir kitokių, retai laikrodžių gamyboje sutinkamų žaliavų panaudojimas: sintetinės medžiagos, pavyzdžiui, stiklo pluoštas leido kurti linksmus ir spalvingus modelius.

SWATCH GRUPĖ

1983 m. ištikus pasaulinei laikrodžių gamybos krizei buvo nuspręsta apjungti to meto didžiausias laikrodžių gamintojų asociacijas ir „Tissot“ prisijungė prie grupės, kuri 1998 m. buvo pavadinta „The Swatch Group“. Net ir apsaugojus rinką svarbūs XX a. pabaigos istoriniai įvykiai bei plačiai pasklidę vakarietiškos idėjos neleido užsisėdėti vienoje vietoje, todėl „Tissot“ ėmėsi inovacijų: 1999 m. buvo sukurtas pirmasis T-Touch laikrodis su liečiamu (angl. touchscreen) ciferblatu. Vėliau 2014 m. T-Touch Expert Solar pakartojo savo pirmtako sėkmę ir tapo pirmuoju pasaulyje šviesos energija varomu (angl. solar-powered) laikrodžiu su liečiamu ciferblatu. „Tissot“ įrodė, jog firmos motto – innovators by tradition – yra 100% tikras.

ATSPARUMAS VANDENIUIWR 30 M / 3 BAR / 3 ATM: galimi tik atsitiktiniai kontaktai su vandeniu (nedidelis lietus, rankų plovimas), negalima nardinti po vandeniu ir maudytis
MECHANIZMASkvarcinis (su baterija)
STIKLIUKASsafyrinis
GARANTIJA24 mėn.
CIFERBLATASrodyklinis
CIFERBLATO SPALVAbalta
KORPUSO FORMAapvalus
KORPUSO MEDŽIAGAnerūdijantis plienas, keramika
KORPUSO AUKŠTIS (mm)28
KORPUSO PLOTIS (mm)28
LYTISmoteriškas
KILMĖS ŠALISŠveicarija
DIRŽELIS / APYRANKĖ / ŽIEDAS / AUSKARAImetalinė apyrankė, keramikinė apyrankė
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS UŽSEGIMASplieninis

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Tissot Cera T064.210.22.011.00

Tissot Cera T064.210.22.011.00

Kryžiaus ženklas „Tissot“ logotipe simbolizuoja šveicarišką kokybę ir patikimumą, puoselėjamą nuo pat 1853 m. Laikrodžiai, kurie parduodami daugiau nei 160 šalių, yra autentiški ir pasižymi specialiomis medžiagomis, pažangiomis funkcijomis bei kruopščiu dizainu. Didžiulis šio prekės ženklo patikimumas buvo ne kartą pripažintas pasauliniu mastu. Be to, „Tissot“ daugybę metų remia įvairias sporto šakas ir bendradarbiauja su tokiais sporto gigantais kaip NBA, FIBA, „Tour de France“ ir t.t. Rinkdamiesi „Tissot“ Jūs įsigyjate kur kas daugiau nei laikrodį – tai dalelė pasaulio.

Path: > > Tissot Cera T064.210.22.011.00
 • „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PPC „OZAS“: Ozo g. 18, Vilnius
  „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PPC „OZAS“

  Ozo g. 18, Vilnius

  Darbo valandos
  Pirmadienis
  Šeštadienis
  10:00 - 22:00
  Sekmadienis
  10:00 - 21:00

Panašios prekės