Sumažinta kaina!
Pierre Cardin PC902682F201

Pierre Cardin PC902682F201

A.PC902682F201

Nauja prekė

Mados pasaulyje „Pierre Cardin“ vardas jau daugybę metų reiškia novatoriškas idėjas, dizaino originalumą ir technologines inovacijas. Šie prancūziška dvasia alsuojantys laikrodžiai puikiai pabrėš Jūsų puoselėjamą stilių jo nesumenkindami kiču ar nuobodžiais sprendimais.

67,50 €

-50%

135,00 €

PIETRO CARDIN TAMPA PIERRE CARDIN

Garsusis dizaineris Pierre (Pietro) Cardin gimė 1922 m. Italijoje, Veneto regione netoli Treviso ir Venecijos. Tais pačiais metais bėgdami iš fašizmo idėjomis užsikrėtusios šalies jo tėvai įsikūrė pramoniniame miestelyje kaimyninėje pietryčių Prancūzijoje. Ūgtelėjęs Pietro paliko namus ir pradėjo dirbti siuvėjo padėjėju Vichy mieste, o prasidėjus karui dirbo Raudonajame Kryžiuje. Po Prancūzijos išlaisvinimo, Cardin'as persikėlė į Paryžių – pasaulio mados sostinę, kur pasibaigė Pietro Cardin ir prasidėjo Pierre Cardin era.

ŠLOVĖ SU DIOR

Maloniai nustebintas Pierre'o Cardin'o darbų ir idėjų, garsus prancūzų avangardo režisierius Jean'as Cocteau supažindino jaunuolį Pierre'ą su dizaineriu Christian'u Dior'u, kuris tuo metu jau buvo pasauliniu mastu pripažintas mados guru. Po kurio laiko Pierre Cardin'as vis dėlto paliko „Dior“ ir įkūrė savo mados namus, kurie debiutavo su 30 kostiumų kolekcija „šimtmečio vakarėlio“ maskaradui Venecijoje, įvykusiam 1951 m. rugsėjo 3 d. Pierre'o sukurti kostiumai greitai sužavėjo pasaulį neįprastomis formomis ir modernumu.

JAPONIJA IR KOSMOSO IDĖJOS

1957 m. Pierre Cardin'as atidarė pirmąją savo vardo drabužių parduotuvę Japonijoje. Ji sulaukė didžiulės šlovės ir Pierre'as gavo garbės profesoriaus vardą Japonijos dizaino kolegijoje „Bunka Fukusoi“. Vos po kelių metų įsibėgėjo kosmoso amžiaus (Space Age) idėjų bumas, sudrebinęs klasika besižavėjusį mados pasaulį. Įkvėptas NASA vykdomų misijų, Pierre Cardin'as pradėjo kurti futuristinius drabužius ir aksesuarus vyrams bei moterims, viskam naudojo naujas, tuo metu mados pasaulio dar masiškai neatrastas medžiagas: plastiką, sintetiką, kurios pakeitė tuo metu smarkiai pabrangusią odą. Ilgainiui futurizmas tapo „Pierre Cardin“ vizitine kortele.

DABARTIS IR ATEITIS

Šiuo metu „Pierre Cardin“ dirba daugiau nei 200 tūkst. žmonių, mados namai vienija virš 900 franšizių ir daugiau nei tūkstantį skirtingų produktų 140 pasaulio šalių. Pats Pierre'as neplanuoja išeiti į pensiją ir visada kartoja: „Aš myliu savo darbą.“

ATSPARUMAS VANDENIUIWR 30 M / 3 BAR / 3 ATM: galimi tik atsitiktiniai kontaktai su vandeniu (nedidelis lietus, rankų plovimas), negalima nardinti po vandeniu ir maudytis
MECHANIZMASkvarcinis (su baterija)
STIKLIUKASmineralinis
GARANTIJA24 mėn.
CIFERBLATASrodyklinis
CIFERBLATO SPALVAbalta, padengtas perlamutru
KORPUSO FORMAapvalus
KORPUSO MEDŽIAGAnerūdijantis plienas
KORPUSO SPALVA IR PAPUOŠIMAIsidabro / plieno spalvos
KORPUSO AUKŠTIS (mm)26
KORPUSO PLOTIS (mm)26
KORPUSO YPATYBĖSnerūdijančio plieno dangtelis
LYTISmoteriškas
STILIUSklasikinis
DIRŽELIS / APYRANKĖ / ŽIEDASmetalinė apyrankė
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS / ŽIEDO SPALVApilka / sidabrinė / plieno spalvos
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS UŽSEGIMASplieninis

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Pierre Cardin PC902682F201

Pierre Cardin PC902682F201

Mados pasaulyje „Pierre Cardin“ vardas jau daugybę metų reiškia novatoriškas idėjas, dizaino originalumą ir technologines inovacijas. Šie prancūziška dvasia alsuojantys laikrodžiai puikiai pabrėš Jūsų puoselėjamą stilių jo nesumenkindami kiču ar nuobodžiais sprendimais.

Path: > > Pierre Cardin PC902682F201
 • UAB „Laiko žvaigždė“ | Centrinis sandėlis: Draugystės g. 19 (klientai nepriimami), Kaunas
  UAB „Laiko žvaigždė“ | Centrinis sandėlis

  Draugystės g. 19 (klientai nepriimami), Kaunas

  Darbo valandos
  Pirmadienis
  Penktadienis
  09:00 - 17:00
 • „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PPC „AKROPOLIS Vilnius“ (Talino al.): Ozo g. 25, Vilnius
  „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PPC „AKROPOLIS Vilnius“ (Talino al.)

  Ozo g. 25, Vilnius

  Darbo valandos
  Pirmadienis
  Sekmadienis
  10:00 - 22:00
 • „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PC „RYO“: Savitiškio g. 61, Panevėžys
  „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PC „RYO“

  Savitiškio g. 61, Panevėžys

  Darbo valandos
  Pirmadienis
  Sekmadienis
  10:00 - 21:00

Panašios prekės