Certina C029.807.11.031.02

C029.807.11.031.02

Nauja prekė

Tai yra prekių rinkinys, kurį sudaro laikrodis Certina C029.807.11.031.02 ir lengvai pakeičiamas papildomas odinis Certina dirželis.

749,00 €

ĮKŪRIMO ISTORIJA

„Certina“ buvo įkurta 1888 m. Šveicarijoje, kai broliai Adolf‘as ir Alfred‘as Kurth‘ai Grenchen mieste atidarė savo pirmąsias laikrodžių mechanizmų ir atsarginių detalių dirbtuves. Iš pradžių personalą sudarė trys darbuotojai, o pačios dirbtuvės buvo sujungtos su Kurth‘ų šeimos namais. Įmonė užsiėmė tik tiekimu kitiems laikrodžių gamintojams.

1906 m. broliai Kurth‘ai pristatė savo laikrodžių prekinį ženklą „Grana“. Pavadinimas buvo Grenchen miesto pavadinimo lotynų k. (Granacus) trumpinys. Šio prekinio ženklo laikrodžių kokybė buvo iškart pripažinta ir netgi pelnė kelis apdovanojimus.

XX a. 2 deš. Alfred‘o Kurth‘o sūnūs Erwin‘as ir Hans‘as prisijungė prie įmonės veiklos sunkiu Didžiosios depresijos laikotarpiu. Verslas atlaikė iššūkius ir vietoj „Grana“ buvo imtas vartoti naujas pavadinimas – „Certina“, kurį buvo lengva ištarti visomis kalbomis. Naujojo pavadinimo reikšmė kilo iš lotynų k. žodžio certus (liet. tikras, užtikrintas). Prekinis ženklas oficialiai įregistruotas 1939 m. atšventus įmonės 50 metų jubiliejų.

„Certina“ toliau plėtėsi ir pokario metais įmonėje dirbo daugiau nei 500 darbuotojų, kurie kasdien pagamindavo 1 tūkst. laikrodžių. Buvo parengtas naujas verslo planas, kuris išplėtė įmonės veiklą: 1972 m. „Certina“ dirbo 900 žmonių, per metus buvo pagaminama 600 tūkst. laikrodžių. 1983 m. įsisiūbavus Šveicarijos laikrodžių rinkos krizei „Certina“ priėmė nelengvą sprendimą ir tapo SMH grupės („Swatch“) nare.

PREKINIO ŽENKLO VERTYBĖS

Patikimas, tikslus, novatoriškas: „Certina“ daugiau nei 130 metų puoselėja ypatingą Šveicarijos laikrodžių gamybos meną. Šis prekinis ženklas nuolat aukštinamas dėl išskirtinės kokybės, pažangių technologijų ir sportinės dvasios. „Certina“ požiūris į sportą jokiu būdu nėra paviršutiniškas: prekinio ženklo ryšys su sporto pasauliu atvedė „Certina“ į didžiuosius pasaulio hipodromus ir motokroso trasas.

„Certina“ taip pat įsipareigojo remti jaunus talentus ir ekologinį tvarumą: partnerystė su jūrų vėžlių apsaugos fondu „Sea Turtle Conservancy“ lėmė ir logotipo simboliką – vėžlio kiautas reiškia patvarumą ir funkcionalumą, kurio visada galima tikėtis iš „Certina“ laikrodžių. Bet kada ir bet kur.

ODĖ ŠVEICARIŠKAI KOKYBEI

Norint užtikrinti, kad būtų laikomasi aukštų standartų, visiems „Certina“ laikrodžiams taikomi itin griežti kokybės kriterijai. Tai aiškiai įrodo ir nuo 1959 m. absoliučiai visiems laikrodžiams taikoma DS (angl. double security, liet. dvigubos apsaugos) koncepcija, kuri kiekvieną „Certina“ laikrodį padarė ypač atsparų.

Visi be išimties „Certina“ laikrodžiai žymimi kokybės ir kilmės sinonimu tapusiu ženklu Swiss Made (liet. pagaminta Šveicarijoje), kuris patvirtina, jog laikrodžiai yra autentiški Šveicarijos laikrodininkystės meno kūriniai. Gausų prekės ženklo asortimentą sudaro vyriški ir moteriški laikrodžiai su auto-mechaniniais bei kvarciniais mechanizmais, kolekcijose rasite tiek sportiškų, tiek modernių, tiek klasikinių ar net atkurtų vintažinių modelių.

ATSPARUMAS VANDENIUIWR 100 M / 10 BAR / 10 ATM: galima maudytis ir plaukioti gėlame vandenyje, tačiau negalima nardyti
MECHANIZMASauto-mechaninis
STIKLIUKASsafyrinis, antirefleksinis
GARANTIJA24 mėn.
CIFERBLATASrodyklinis
CIFERBLATO SPALVAsidabrinė / plieno
DATOS RODYMO FORMATASrodo dieną
KORPUSO FORMAapvalus
KORPUSO MEDŽIAGAnerūdijantis plienas
KORPUSO SPALVA IR PAPUOŠIMAIsidabro / plieno spalvos
KORPUSO AUKŠTIS (mm)40
KORPUSO PLOTIS (mm)40
KORPUSO YPATYBĖSnerūdijančio plieno dangtelis, per dangtelį matosi laikrodžio mechanizmas (skeleton)
LYTISuniversalus, vyriškas, moteriškas
STILIUSmodernus
KILMĖS ŠALISŠveicarija
DIRŽELIS / APYRANKĖ / ŽIEDASodinis dirželis, metalinė grandinėlė
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS / ŽIEDO SPALVApilka / sidabrinė / plieno spalvos
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS UŽSEGIMASplieninis, Z formos su fiksatoriais (atsisegus užsegtuką laikrodis pasilieka ant rankos)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Certina C029.807.11.031.02

Certina C029.807.11.031.02

Tai yra prekių rinkinys, kurį sudaro laikrodis Certina C029.807.11.031.02 ir lengvai pakeičiamas papildomas odinis Certina dirželis.

Path: > > Certina C029.807.11.031.02
 • „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PPC „AKROPOLIS Vilnius“ (Talino al.): Ozo g. 25, Vilnius
  „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PPC „AKROPOLIS Vilnius“ (Talino al.)

  Ozo g. 25, Vilnius

  Darbo valandos
  Pirmadienis
  Sekmadienis
  10:00 - 22:00
 • „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PPC „AKROPOLIS Klaipėda“ (Vokiečių al.): Taikos pr. 61, Klaipėda
  „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PPC „AKROPOLIS Klaipėda“ (Vokiečių al.)

  Taikos pr. 61, Klaipėda

  Darbo valandos
  Pirmadienis
  Sekmadienis
  10:00 - 21:00
 • „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PPC „OZAS“: Ozo g. 18, Vilnius
  „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PPC „OZAS“

  Ozo g. 18, Vilnius

  Darbo valandos
  Pirmadienis
  Šeštadienis
  10:00 - 22:00
  Sekmadienis
  10:00 - 21:00

Panašios prekės