Sumažinta kaina!
Fortis B-42 Mariner Automatic 647.11.42.SI.02

Fortis B-42 Mariner Automatic 647.11.42.SI.02

647.11.42.SI.02

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

TAI YRA IŠPARDUODAMA PREKĖ! Nurodyta nuolaida šiai prekei galioja tol, kol užteks atsargų. Kiekis ribotas. 

789,50 €

-50%

1 579,00 €

ĮKŪRIMO ISTORIJA

Jau būdamas 29-erių šveicaras Walteris Vogtas žinojo, kad norint būti lyderiu rinkoje turi turėti du pagrindinius dalykus: gerą produktą ir prekinį ženklą, pristatantį tą produktą. 1912 m. jis įgyvendino savo planą ir įkūrė laikrodžių gamyklą netoli traukinių stoties Grencheno mieste Šveicarijoje. Po metų W. Vogtas įregistravo prekinį ženklą ir logotipą „FORTIS“. W. Vogtas siekė sukurti patikimą aukščiausios kokybės laikrodį, tinkantį tarptautinei rinkai.

1922 m. W. Vogtas pradėjo bendradarbiauti su britų laikrodininku ir išradėju Johnu Harwoodu. J. Harwoodas sukūrė pirmąjį auto-mechaninį laikrodžio mechanizmą, kurį vėliau ketverius metus su W. Vogtu tobulino masinei gamybai ir 1926 m. pristatė pasaulinėje Bazelio parodoje. Tas laikrodis (žinomas kaip Harwood) buvo ne tik naujas išradimas, bet ir išgarsino „FORTIS“ vardą.

„FORTIS“ – PIONIERIAI TARP LAIKRODŽIŲ GAMINTOJŲ

1943 m. buvo sukurtas pirmasis pasaulyje laikrodis, atsparus vandeniui – Fortissimo. Nepaisant to, didžiausios šlovės buvo sulaukta su Manager: „FORTIS“ su šia laikrodžių linija 1956 m. laimėjo chronometro apdovanojimą, įteiktą COSC (pranc. Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres, liet. Šveicarijos chronometrų kontrolės biuras) už pirmąjį pasaulyje vandeniui atsparų mechaninį laikrodį – žadintuvą su chronometru. Iki šių dienų „FORTIS“ Aquatis kolekcija išlaikė laimėjusiojo laikrodžio simbiozę bei funkcijas.

1960 m. buvo naujovių ir pasikeitimo metai. „FORTIS“ priėmė drąsų ir labai sėkmingą sprendimą pradėti gaminti šveicariškus plastikinius laikrodžius, kurie buvo atsparūs vandeniui net iki 200 metrų (20 BAR / 20 ATM). Šie laikrodžiai buvo perkami labiausiai.

Po kelerių metų „FORTIS“ grižo prie savo šaknų – aviacijos. 1987 m. laikrodis Flieger Chronograph įvedė naują madą laikrodžių pasaulyje – didelius ciferblatus, kurių diametras siekė net 40 mm. Šis sprendimas ir naujas dizainas buvo įvertintas pavėluotai, tačiau 2004 m. gavo pirmąjį Europos Aviacijos laikrodžių apdovanojimą.

NAUJOS TERITORIJOS

Po ilgų testavimų bei išbandymų Rusijos federacijos kosminė stotis ROSCOSMOS pasirinko „FORTIS“ laikrodžius oficialiais savo misijų laikrodžiais. 1994 m. „FORTIS“ laikrodžiai buvo įtraukti į kosmonautų būtiniausių daiktų sąrašą.

PIRMIEJI PASAULYJE

„FORTIS“ laikrodžiai pirmauja ne tik aviacijos bei kosmonautikos sferoje. Savo 100-mečio proga „FORTIS“ sukūrė laikrodį Optimus Magnum / The Daybreaker. Tai pirmasis ir vienintelis pasaulyje automatinis laikrodis su chronometru, žadintuvu bei GMT (pasaulio laiko) funkcijomis. Šis laikrodis turi patį sudėtingiausią mechanizmą, sudarytą iš daugiau nei 500 mikro-mechaninių dalelių.

ATSPARUMAS VANDENIUIWR 200 M / 20 BAR / 20 ATM: galima plaukioti ir nardyti (rekomenduojame perskaityti individualias laikrodžio instrukcijas dėl konkrečių apribojimų nardymui).
MECHANIZMASauto-mechaninis
STIKLIUKASsafyrinis, antirefleksinis
GARANTIJA24 mėn.
CIFERBLATASrodyklinis, tamsoje švytinčios rodyklės, tamsoje švytinčios valandų padalos
CIFERBLATO SPALVAbalta
DATOS RODYMO FORMATASrodo mėnesio dieną ir savaitės dieną
KORPUSO FORMAapvalus
KORPUSO MEDŽIAGAnerūdijantis plienas
KORPUSO SPALVA IR PAPUOŠIMAIsidabro / plieno spalvos
KORPUSO AUKŠTIS (mm)44
KORPUSO PLOTIS (mm)44
KORPUSO YPATYBĖSnerūdijančio plieno dangtelis, užsukamas dangtelis (screw-down case back), sukiojamas laiko atskaitos žiedas
LYTISvyriškas
STILIUSsportinis
KILMĖS ŠALISŠveicarija
DIRŽELIS / APYRANKĖsilikoninė apyrankė
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS SPALVAbalta
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS UŽSEGIMASplieninis, Z formos (atsisegus užsegtuką laikrodis pasilieka ant rankos)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Fortis B-42 Mariner Automatic 647.11.42.SI.02

Fortis B-42 Mariner Automatic 647.11.42.SI.02

TAI YRA IŠPARDUODAMA PREKĖ! Nurodyta nuolaida šiai prekei galioja tol, kol užteks atsargų. Kiekis ribotas. 

Path: > > Fortis B-42 Mariner Automatic 647.11.42.SI.02
 • „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PPC „AKROPOLIS Klaipėda“ (Vokiečių al.): Taikos pr. 61, Klaipėda
  „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PPC „AKROPOLIS Klaipėda“ (Vokiečių al.)

  Taikos pr. 61, Klaipėda

  Darbo valandos
  Pirmadienis
  Sekmadienis
  10:00 - 20:00

Panašios prekės