Sumažinta kaina!
Fortis Tycoon 903.21.11L.01

Fortis Tycoon 903.21.11L.01

903.21.11L.01

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

„FORTIS“ – tai šveicariškų laikrodžių prekinis ženklas, kuriam daugiau nei 100 metų. Šių laikrodžių kolekcijos pavadintos pagal keturis esminius elementus: Aquatis (vanduo), Terrestis (žemė), Aviatis (oras), Cosmonautis (kosmosas), bei atspindi visą mokslo grožį.

1 074,50 €

-50%

2 149,00 €

ĮKŪRIMO ISTORIJA

Jau būdamas 29-erių šveicaras Walteris Vogtas žinojo, kad norint būti lyderiu rinkoje turi turėti du pagrindinius dalykus: gerą produktą ir prekinį ženklą, pristatantį tą produktą. 1912 m. jis įgyvendino savo planą ir įkūrė laikrodžių gamyklą netoli traukinių stoties Grencheno mieste Šveicarijoje. Po metų W. Vogtas įregistravo prekinį ženklą ir logotipą „FORTIS“. W. Vogtas siekė sukurti patikimą aukščiausios kokybės laikrodį, tinkantį tarptautinei rinkai.

1922 m. W. Vogtas pradėjo bendradarbiauti su britų laikrodininku ir išradėju Johnu Harwoodu. J. Harwoodas sukūrė pirmąjį auto-mechaninį laikrodžio mechanizmą, kurį vėliau ketverius metus su W. Vogtu tobulino masinei gamybai ir 1926 m. pristatė pasaulinėje Bazelio parodoje. Tas laikrodis (žinomas kaip Harwood) buvo ne tik naujas išradimas, bet ir išgarsino „FORTIS“ vardą.

„FORTIS“ – PIONIERIAI TARP LAIKRODŽIŲ GAMINTOJŲ

1943 m. buvo sukurtas pirmasis pasaulyje laikrodis, atsparus vandeniui – Fortissimo. Nepaisant to, didžiausios šlovės buvo sulaukta su Manager: „FORTIS“ su šia laikrodžių linija 1956 m. laimėjo chronometro apdovanojimą, įteiktą COSC (pranc. Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres, liet. Šveicarijos chronometrų kontrolės biuras) už pirmąjį pasaulyje vandeniui atsparų mechaninį laikrodį – žadintuvą su chronometru. Iki šių dienų „FORTIS“ Aquatis kolekcija išlaikė laimėjusiojo laikrodžio simbiozę bei funkcijas.

1960 m. buvo naujovių ir pasikeitimo metai. „FORTIS“ priėmė drąsų ir labai sėkmingą sprendimą pradėti gaminti šveicariškus plastikinius laikrodžius, kurie buvo atsparūs vandeniui net iki 200 metrų (20 BAR / 20 ATM). Šie laikrodžiai buvo perkami labiausiai.

Po kelerių metų „FORTIS“ grižo prie savo šaknų – aviacijos. 1987 m. laikrodis Flieger Chronograph įvedė naują madą laikrodžių pasaulyje – didelius ciferblatus, kurių diametras siekė net 40 mm. Šis sprendimas ir naujas dizainas buvo įvertintas pavėluotai, tačiau 2004 m. gavo pirmąjį Europos Aviacijos laikrodžių apdovanojimą.

NAUJOS TERITORIJOS

Po ilgų testavimų bei išbandymų Rusijos federacijos kosminė stotis ROSCOSMOS pasirinko „FORTIS“ laikrodžius oficialiais savo misijų laikrodžiais. 1994 m. „FORTIS“ laikrodžiai buvo įtraukti į kosmonautų būtiniausių daiktų sąrašą.

PIRMIEJI PASAULYJE

„FORTIS“ laikrodžiai pirmauja ne tik aviacijos bei kosmonautikos sferoje. Savo 100-mečio proga „FORTIS“ sukūrė laikrodį Optimus Magnum / The Daybreaker. Tai pirmasis ir vienintelis pasaulyje automatinis laikrodis su chronometru, žadintuvu bei GMT (pasaulio laiko) funkcijomis. Šis laikrodis turi patį sudėtingiausią mechanizmą, sudarytą iš daugiau nei 500 mikro-mechaninių dalelių.

ATSPARUMAS VANDENIUIWR 50 M (5 BAR / 5 ATM)
MECHANIZMASauto-mechaninis
STIKLIUKASsafyrinis, antirefleksinis stiklas
GARANTIJA24 mėn.
CIFERBLATASrodyklinis
CIFERBLATO SPALVAjuoda
DATOS RODYMO FORMATASrodo dieną
KORPUSO FORMAapvalus
KORPUSO MEDŽIAGAplieninis korpusas
KORPUSO SPALVA IR PAPUOŠIMAIsidabro / plieno spalvos
KORPUSO AUKŠTIS (mm)41
KORPUSO PLOTIS (mm)41
KORPUSO YPATYBĖSnerūdijančio plieno dangtelis, per dangtelį matosi laikrodžio mechanizmas
LYTISvyriškas
STILIUSklasikinis
DIRŽELIS / APYRANKĖodinis dirželis
DIRŽELIO / APYRANKĖS SPALVAjuoda
DIRŽELIO / APYRANKĖS UŽSEGIMASplieninis, su gamintojo logotipu
DIRŽELIO ODOS PAVIRŠIUSkrokodilo odos imitacija

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Fortis Tycoon 903.21.11L.01

Fortis Tycoon 903.21.11L.01

„FORTIS“ – tai šveicariškų laikrodžių prekinis ženklas, kuriam daugiau nei 100 metų. Šių laikrodžių kolekcijos pavadintos pagal keturis esminius elementus: Aquatis (vanduo), Terrestis (žemė), Aviatis (oras), Cosmonautis (kosmosas), bei atspindi visą mokslo grožį.

Path: > > Fortis Tycoon 903.21.11L.01

Panašios prekės