Rodania 24745.48

24745.48

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

„Rodania“ visuomet buvo laikoma tokiu prekiniu ženklu, kuris gerbia laikrodininkystės esmę laviruojant tarp aktualių šiuolaikiškų idėjų, neišsenkančio kūrybiškumo ir nepastovių mados tendencijų. Siekis gauti geriausią kokybę už mažiausią kainą visada buvo svarbiausias šio prekinio ženklo uždavinys.

599,00 €

ŠVEICARIŠKI LAIKRODŽIAI SU BELGIŠKA SIELA

„Rodania“ istorija prasidėjo 1930 m. Šveicarijos laikrodžių pramonės širdyje, Grenchen mieste. Būtent iš čia prekės ženklas žingsnis po žingsnio pradėjo savo žygį į laikrodžių pasaulį. Grenchen miestas ilgus dešimtmečius išliko „Rodania“ veiklos epicentru, kol XX a. 5 deš. pradžioje buvo įsteigti du nauji paskirstymo centrai – vienas Monrealyje (Kanada) ir kitas Briuselyje (Belgija). 7-ojo dešimtmečio viduryje buvo nuspręsta optimizuoti įmonės veiklą ir pasaulinį „Rodania“ laikrodžių platinimą organizuoti tik iš būstinės Briuselyje, Vakarų Europos širdyje.

MEILEI NĖRA SIENŲ

Skamba keistai, tačiau prekinio ženklo „dvigubos pilietybės“ ištakos slypi ne kur kitur, o meilės istorijoje. Nors ir labai prisirišęs prie savo gimtojo krašto ir šveicariškų laikrodininkystės tradicijų, „Rodania“ įkūrėjas Hans’as Baumgartner’is 1955 m. nusprendė patikėti būstinės Briuselyje valdymą jaunam ir dinamiškam tautiečiui vardu Manfred’as Aebi’s. Šis Šveicarijos pilietis turėjo puikią priežastį priimti šį iššūkį: jis įsimylėjo ir sukūrė šeimą Belgijoje!

Briuselio padalinys greitai suklestėjo dėka pažangių verslaus M. Aebi’o idėjų, tokių kaip sportininkų rėmimas ir pionieriška rinkodara. Nenuostabu, jog 1974 m. būtent Manfred’as Aebi’s perėmė silpną motininę įmonę Šveicarijoje ir prijungė ją prie savosios Belgijoje. Tuomet „Rodania“ būstinė ir visas logistikos padalinys buvo perkelti į Briuselio pakraštį. Aebi šeima valdė įmonę iki 2007-ųjų birželio, tačiau palikimas nebuvo užmirštas: Belgijos laikrodžių kompanija, kuri įsigijo įmonę iš Aebi šeimos, pavadino įmonių grupę „Montebi“ – tai prancūzų k. žodžio montres (liet. laikrodžiai) ir pavardės Aebi junginys. Pavadinimas slepia ir dar vieną reikšmę – prancūzų k. žodžių junginį montres et bijoux (liet. laikrodžiai ir juvelyrika), kur kompanija itin aktyviai vykdo savo veiklą.

PREKINIS ŽENKLAS ŠIANDIEN

Šiandien įmonių grupė išlaikė savo šveicariškas šaknis, gaminių kokybę ir išskirtinį patikimumą. Koncepcijos plėtra dabar vyksta Belgijoje, o techninė plėtra tęsiama įmonei priklausančiose gamyklose Šveicarijoje. Toks organizacijos būdas teikia visokeriopą naudą: įmonė pasižymi universalumu, šiuolaikiškumu, išradingumu ir nuolatiniu progresu.

„Rodania“ išlieka vienu iš nedaugelio nepriklausomų Šveicarijos prekinių ženklų, kuris platinamas maždaug 1 tūkst. parduotuvių visame pasaulyje, daugiausia dėmesio skiriant mažosioms Europos šalims ir Prancūzijai. Per metus parduodama apie 200 tūkst. laikrodžių.

ATSPARUMAS VANDENIUIWR 50 M / 5 BAR / 5 ATM: galimi kasdieniai susidūrimai su pratekančiu vandeniu (pvz., plaunant rankas), galima maudytis duše (bet nerekomenduojama)
MECHANIZMASkvarcinis (su baterija)
STIKLIUKASsafyrinis
GARANTIJA24 mėn.
CIFERBLATASrodyklinis
CIFERBLATO SPALVAjuoda
KORPUSO FORMAkvadratinis / stačiakampis
KORPUSO MEDŽIAGAnerūdijantis plienas
KORPUSO SPALVA IR PAPUOŠIMAIsidabro / plieno spalvos, juodintas
KORPUSO AUKŠTIS (mm)35
KORPUSO PLOTIS (mm)17
KORPUSO YPATYBĖSnerūdijančio plieno dangtelis
LYTISmoteriškas
STILIUSmodernus
KILMĖS ŠALISŠveicarija
DIRŽELIS / APYRANKĖ / ŽIEDAS / AUSKARAImetalinė apyrankė, keramikinė apyrankė
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS / ŽIEDO SPALVAjuoda, pilka / sidabrinė / plieno spalvos
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS UŽSEGIMASplieninis

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Rodania 24745.48

Rodania 24745.48

„Rodania“ visuomet buvo laikoma tokiu prekiniu ženklu, kuris gerbia laikrodininkystės esmę laviruojant tarp aktualių šiuolaikiškų idėjų, neišsenkančio kūrybiškumo ir nepastovių mados tendencijų. Siekis gauti geriausią kokybę už mažiausią kainą visada buvo svarbiausias šio prekinio ženklo uždavinys.

Path: > > Rodania 24745.48

Panašios prekės