Sumažinta kaina!
Rodania 25120.46

Rodania 25120.46

25120.46

Nauja prekė

„Rodania“ visuomet buvo laikoma tokiu prekiniu ženklu, kuris gerbia laikrodininkystės esmę laviruojant tarp aktualių šiuolaikiškų idėjų, neišsenkančio kūrybiškumo ir nepastovių mados tendencijų. Siekis gauti geriausią kokybę už mažiausią kainą visada buvo svarbiausias šio prekinio ženklo uždavinys.

251,30 €

-30%

359,00 €

ŠVEICARIŠKI LAIKRODŽIAI SU BELGIŠKA SIELA

„Rodania“ istorija prasidėjo 1930 m. Šveicarijos laikrodžių pramonės širdyje, Grenchen mieste. Būtent iš čia prekės ženklas žingsnis po žingsnio pradėjo savo žygį į laikrodžių pasaulį. Grenchen miestas ilgus dešimtmečius išliko „Rodania“ veiklos epicentru, kol XX a. 5 deš. pradžioje buvo įsteigti du nauji paskirstymo centrai – vienas Monrealyje (Kanada) ir kitas Briuselyje (Belgija). 7-ojo dešimtmečio viduryje buvo nuspręsta optimizuoti įmonės veiklą ir pasaulinį „Rodania“ laikrodžių platinimą organizuoti tik iš būstinės Briuselyje, Vakarų Europos širdyje.

MEILEI NĖRA SIENŲ

Skamba keistai, tačiau prekinio ženklo „dvigubos pilietybės“ ištakos slypi ne kur kitur, o meilės istorijoje. Nors ir labai prisirišęs prie savo gimtojo krašto ir šveicariškų laikrodininkystės tradicijų, „Rodania“ įkūrėjas Hans’as Baumgartner’is 1955 m. nusprendė patikėti būstinės Briuselyje valdymą jaunam ir dinamiškam tautiečiui vardu Manfred’as Aebi’s. Šis Šveicarijos pilietis turėjo puikią priežastį priimti šį iššūkį: jis įsimylėjo ir sukūrė šeimą Belgijoje!

Briuselio padalinys greitai suklestėjo dėka pažangių verslaus M. Aebi’o idėjų, tokių kaip sportininkų rėmimas ir pionieriška rinkodara. Nenuostabu, jog 1974 m. būtent Manfred’as Aebi’s perėmė silpną motininę įmonę Šveicarijoje ir prijungė ją prie savosios Belgijoje. Tuomet „Rodania“ būstinė ir visas logistikos padalinys buvo perkelti į Briuselio pakraštį. Aebi šeima valdė įmonę iki 2007-ųjų birželio, tačiau palikimas nebuvo užmirštas: Belgijos laikrodžių kompanija, kuri įsigijo įmonę iš Aebi šeimos, pavadino įmonių grupę „Montebi“ – tai prancūzų k. žodžio montres (liet. laikrodžiai) ir pavardės Aebi junginys. Pavadinimas slepia ir dar vieną reikšmę – prancūzų k. žodžių junginį montres et bijoux (liet. laikrodžiai ir juvelyrika), kur kompanija itin aktyviai vykdo savo veiklą.

PREKINIS ŽENKLAS ŠIANDIEN

Šiandien įmonių grupė išlaikė savo šveicariškas šaknis, gaminių kokybę ir išskirtinį patikimumą. Koncepcijos plėtra dabar vyksta Belgijoje, o techninė plėtra tęsiama įmonei priklausančiose gamyklose Šveicarijoje. Toks organizacijos būdas teikia visokeriopą naudą: įmonė pasižymi universalumu, šiuolaikiškumu, išradingumu ir nuolatiniu progresu.

„Rodania“ išlieka vienu iš nedaugelio nepriklausomų Šveicarijos prekinių ženklų, kuris platinamas maždaug 1 tūkst. parduotuvių visame pasaulyje, daugiausia dėmesio skiriant mažosioms Europos šalims ir Prancūzijai. Per metus parduodama apie 200 tūkst. laikrodžių.

ATSPARUMAS VANDENIUIWR 30 M / 3 BAR / 3 ATM: galimi tik atsitiktiniai kontaktai su vandeniu (nedidelis lietus, rankų plovimas), negalima nardinti po vandeniu ir maudytis
MECHANIZMASkvarcinis (su baterija)
STIKLIUKASsafyrinis
GARANTIJA24 mėn.
CIFERBLATASrodyklinis
CIFERBLATO SPALVAjuoda
KORPUSO FORMAapvalus
KORPUSO MEDŽIAGAkeramika
KORPUSO AUKŠTIS (mm)39
KORPUSO PLOTIS (mm)39
KORPUSO YPATYBĖSnerūdijančio plieno dangtelis
LYTISvyriškas
STILIUSklasikinis
DIRŽELIS / APYRANKĖkeramikinė apyrankė
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS UŽSEGIMASplieninis

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Rodania 25120.46

Rodania 25120.46

„Rodania“ visuomet buvo laikoma tokiu prekiniu ženklu, kuris gerbia laikrodininkystės esmę laviruojant tarp aktualių šiuolaikiškų idėjų, neišsenkančio kūrybiškumo ir nepastovių mados tendencijų. Siekis gauti geriausią kokybę už mažiausią kainą visada buvo svarbiausias šio prekinio ženklo uždavinys.

Path: > > Rodania 25120.46
 • „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PPC „AKROPOLIS Vilnius“ (Talino al.): Ozo g. 25, Vilnius
  „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PPC „AKROPOLIS Vilnius“ (Talino al.)

  Ozo g. 25, Vilnius

  Darbo valandos
  Pirmadienis
  Sekmadienis
  10:00 - 22:00
 • „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PPC „AKROPOLIS Kaunas“ (Gedimino al.): Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas
  „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PPC „AKROPOLIS Kaunas“ (Gedimino al.)

  Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas

  Darbo valandos
  Pirmadienis
  Sekmadienis
  10:00 - 21:00
 • „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PLC „MEGA“: Islandijos pl. 32, Kaunas
  „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ | PLC „MEGA“

  Islandijos pl. 32, Kaunas

  Darbo valandos
  Pirmadienis
  Sekmadienis
  10:00 - 21:00

Panašios prekės