Sumažinta kaina!
Certina C032.407.11.041.00

Certina C032.407.11.041.00

C032.407.11.041.00

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

„Certina“ laikrodžiai yra gerai žinomi dėl savo tikslumo, patikimumo ir sportiško charakterio. Šis laikrodžių prekinis ženklas užsitarnavo tvirtą tarptautinę reputaciją dėl nepriekaištingos šveicariškos kokybės per savo 130 metų laikrodininkystės istoriją.

701,25 €

-15%

825,00 €

ĮKŪRIMO ISTORIJA

„Certina“ buvo įkurta 1888 m. Šveicarijoje, kai broliai Adolf‘as ir Alfred‘as Kurth‘ai Grenchen mieste atidarė savo pirmąsias laikrodžių mechanizmų ir atsarginių detalių dirbtuves. Iš pradžių personalą sudarė trys darbuotojai, o pačios dirbtuvės buvo sujungtos su Kurth‘ų šeimos namais. Įmonė užsiėmė tik tiekimu kitiems laikrodžių gamintojams.

1906 m. broliai Kurth‘ai pristatė savo laikrodžių prekinį ženklą „Grana“. Pavadinimas buvo Grenchen miesto pavadinimo lotynų k. (Granacus) trumpinys. Šio prekinio ženklo laikrodžių kokybė buvo iškart pripažinta ir netgi pelnė kelis apdovanojimus.

XX a. 2 deš. Alfred‘o Kurth‘o sūnūs Erwin‘as ir Hans‘as prisijungė prie įmonės veiklos sunkiu Didžiosios depresijos laikotarpiu. Verslas atlaikė iššūkius ir vietoj „Grana“ buvo imtas vartoti naujas pavadinimas – „Certina“, kurį buvo lengva ištarti visomis kalbomis. Naujojo pavadinimo reikšmė kilo iš lotynų k. žodžio certus (liet. tikras, užtikrintas). Prekinis ženklas oficialiai įregistruotas 1939 m. atšventus įmonės 50 metų jubiliejų.

„Certina“ toliau plėtėsi ir pokario metais įmonėje dirbo daugiau nei 500 darbuotojų, kurie kasdien pagamindavo 1 tūkst. laikrodžių. Buvo parengtas naujas verslo planas, kuris išplėtė įmonės veiklą: 1972 m. „Certina“ dirbo 900 žmonių, per metus buvo pagaminama 600 tūkst. laikrodžių. 1983 m. įsisiūbavus Šveicarijos laikrodžių rinkos krizei „Certina“ priėmė nelengvą sprendimą ir tapo SMH grupės („Swatch“) nare.

PREKINIO ŽENKLO VERTYBĖS

Patikimas, tikslus, novatoriškas: „Certina“ daugiau nei 130 metų puoselėja ypatingą Šveicarijos laikrodžių gamybos meną. Šis prekinis ženklas nuolat aukštinamas dėl išskirtinės kokybės, pažangių technologijų ir sportinės dvasios. „Certina“ požiūris į sportą jokiu būdu nėra paviršutiniškas: prekinio ženklo ryšys su sporto pasauliu atvedė „Certina“ į didžiuosius pasaulio hipodromus ir motokroso trasas.

„Certina“ taip pat įsipareigojo remti jaunus talentus ir ekologinį tvarumą: partnerystė su jūrų vėžlių apsaugos fondu „Sea Turtle Conservancy“ lėmė ir logotipo simboliką – vėžlio kiautas reiškia patvarumą ir funkcionalumą, kurio visada galima tikėtis iš „Certina“ laikrodžių. Bet kada ir bet kur.

ODĖ ŠVEICARIŠKAI KOKYBEI

Norint užtikrinti, kad būtų laikomasi aukštų standartų, visiems „Certina“ laikrodžiams taikomi itin griežti kokybės kriterijai. Tai aiškiai įrodo ir nuo 1959 m. absoliučiai visiems laikrodžiams taikoma DS (angl. double security, liet. dvigubos apsaugos) koncepcija, kuri kiekvieną „Certina“ laikrodį padarė ypač atsparų.

Visi be išimties „Certina“ laikrodžiai žymimi kokybės ir kilmės sinonimu tapusiu ženklu Swiss Made (liet. pagaminta Šveicarijoje), kuris patvirtina, jog laikrodžiai yra autentiški Šveicarijos laikrodininkystės meno kūriniai. Gausų prekės ženklo asortimentą sudaro vyriški ir moteriški laikrodžiai su auto-mechaniniais bei kvarciniais mechanizmais, kolekcijose rasite tiek sportiškų, tiek modernių, tiek klasikinių ar net atkurtų vintažinių modelių.

ATSPARUMAS VANDENIUIWR 300 M / 30 BAR / 30 ATM: galima plaukioti ir nardyti (rekomenduojame perskaityti individualias laikrodžio instrukcijas dėl konkrečių apribojimų nardymui).
MECHANIZMASauto-mechaninis
STIKLIUKASsafyrinis, antirefleksinis
GARANTIJA24 mėn.
CIFERBLATASrodyklinis, tamsoje švytinčios rodyklės, tamsoje švytinčios valandų padalos
CIFERBLATO SPALVAmėlyna
DATOS RODYMO FORMATASrodo dieną
KORPUSO FORMAapvalus
KORPUSO MEDŽIAGAnerūdijantis plienas
KORPUSO SPALVA IR PAPUOŠIMAIsidabro / plieno spalvos, mėlynas
KORPUSO AUKŠTIS (mm)43
KORPUSO PLOTIS (mm)43
KORPUSO YPATYBĖSnerūdijančio plieno dangtelis, užsukamas dangtelis (screw-down case back), sukiojamas laiko atskaitos žiedas, užsukama karūnėlė (screw-down crown)
LYTISvyriškas
STILIUSklasikinis, sportinis
KILMĖS ŠALISŠveicarija
DIRŽELIS / APYRANKĖ / ŽIEDAS / AUSKARAImetalinė apyrankė
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS / ŽIEDO SPALVApilka / sidabrinė / plieno spalvos
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS UŽSEGIMASplieninis, Z formos su fiksatoriais (atsisegus užsegtuką laikrodis pasilieka ant rankos)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Certina C032.407.11.041.00

Certina C032.407.11.041.00

„Certina“ laikrodžiai yra gerai žinomi dėl savo tikslumo, patikimumo ir sportiško charakterio. Šis laikrodžių prekinis ženklas užsitarnavo tvirtą tarptautinę reputaciją dėl nepriekaištingos šveicariškos kokybės per savo 130 metų laikrodininkystės istoriją.

Path: > > Certina C032.407.11.041.00
 • UAB „Laiko žvaigždė“ | Centrinis sandėlis: Draugystės g. 19 (klientai nepriimami), Kaunas
  UAB „Laiko žvaigždė“ | Centrinis sandėlis

  Draugystės g. 19 (klientai nepriimami), Kaunas

  Darbo valandos
  Pirmadienis
  Penktadienis
  09:00 - 17:00

Panašios prekės