Informacija pirkėjui

Aksesuarų priežiūros taisyklės

Juvelyrinių ir bižuterinių gaminių priežiūra

Norint, jog juvelyriai bei bižuteriniai papuošalai tarnautų ilgai ir neprarastų išvaizdos, būtina užtikrinti tinkamą aksesuarų naudojimą ir saugojimą. Žemiau pateikiamos aksesuarų priežiūros taisyklės:

  1.  Papuošalus būtina nusiimti einant miegoti, prausiantis duše, plaukiojant baseine ar bet kokiam kitame vandens telkinyje. Taip pat einant į pirtį ar soliariumą. Vanduo, prakaitas, karštis gali pakenkti aksesuarams.
  2. Nusiimkite papuošalus naudodami kremus, losjonus, lakus, aliejus, makiažo priemones, taip pat kvepindamiesi. Cheminės medžiagos gali pažeisti papuošalų paviršių, o tai gali lemti oksidaciją, spalvos kitimą.
  3. Nedėvėkite papuošalų atliekant namų ruošos ar dirbdami lauko darbus, taip pat gamindami maistą. Cheminės medžiagos, įrankiai, grubi žemė gali pakenkti papuošalų paviršiui. Maisto likučiai gali patekti į sunkiai išvalomas gaminio vietas.
  4. Nevalykite gaminių cheminėmis medžiagomis, abrazyvų turinčiomis priemonėmis (dantų pasta, soda ar kitomis). Tai gali subraižyti papuošalų paviršių.
  5. Sidabro gaminiai turi savybę oksiduotis. Tam gali daryti įtakos sidabro laikymas šalia aukso gaminių, ilgas nedėvėjimas, prakaitas, cheminės medžiagos, drėgmė, kūno priemonių patekimas ant gaminio. Sidabrą galima valyti atsargiai su sidabro servetėle. Venkite bet kokio grubaus valymo, kuris galėtų subraižyti ar pakenkti paviršiui.
  6. Nedėvimi papuošalais su laiku gali oksiduotis. Juos reikėtų valyti medvilnine šluoste arba specialia sidabro servetėle.
  7. Papuošalus laikykite dėžutėse ar plastikiniuose užspaudžiamuose maišeliuose, neleisdami gaminiams susiliesti. Taip išvengsite susibraižymo ir skirtingų metalų reakcijos tarpusavyje, kas gali turėti įtakos spalvos kitimui. Taip pat nelaikykite gaminių vonios kambaryje, nes drėgmė gali pakenkti papuošalams.
  8. Stenkitės vengti tiesioginių saulės spindulių.