RODANIA

ŠVEICARIŠKI LAIKRODŽIAI SU BELGIŠKA SIELA

„Rodania“ istorija prasidėjo 1930 m. Šveicarijos laikrodžių pramonės širdyje, Grenchen mieste. Būtent iš čia prekės ženklas žingsnis po žingsnio pradėjo savo žygį į laikrodžių pasaulį. Grenchen miestas ilgus dešimtmečius išliko „Rodania“ veiklos epicentru, kol XX a. 5 deš. pradžioje buvo įsteigti du nauji paskirstymo centrai – vienas Monrealyje (Kanada) ir kitas Briuselyje (Belgija). 7-ojo dešimtmečio viduryje buvo nuspręsta optimizuoti įmonės veiklą ir pasaulinį „Rodania“ laikrodžių platinimą organizuoti tik iš būstinės Briuselyje, Vakarų Europos širdyje.

PREKINIS ŽENKLAS ŠIANDIEN

Šiandien įmonių grupė išlaikė savo šveicariškas šaknis, gaminių kokybę ir išskirtinį patikimumą. Koncepcijos plėtra dabar vyksta Belgijoje, o techninė plėtra tęsiama įmonei priklausančiose gamyklose Šveicarijoje. Toks organizacijos būdas teikia visokeriopą naudą: įmonė pasižymi universalumu, šiuolaikiškumu, išradingumu ir nuolatiniu progresu.

„Rodania“ išlieka vienu iš nedaugelio nepriklausomų Šveicarijos prekinių ženklų, kuris platinamas maždaug 1 tūkst. parduotuvių visame pasaulyje, daugiausia dėmesio skiriant mažosioms Europos šalims ir Prancūzijai. Per metus parduodama apie 200 tūkst. laikrodžių.

Filtrai
Kategorija
 • Home
  • Rankiniai laikrodžiai
   • Vyriški laikrodžiai
   • Moteriški laikrodžiai
  • Prekių rinkiniai
Rinkiniai
Kaina
   
CIFERBLATAS
CIFERBLATO SPALVA
DATOS RODYMO FORMATAS
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS UŽSEGIMAS
GARANTIJA
KORPUSO FORMA
KORPUSO MEDŽIAGA
KORPUSO PLOTIS (mm)
LYTIS
ATSPARUMAS VANDENIUI
MECHANIZMAS
STIKLIUKAS
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS / ŽIEDO SPALVA
KORPUSO SPALVA
KORPUSO YPATYBĖS
DIRŽELIO PAVIRŠIUS
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS MEDŽIAGA
DIRŽELIO / APYRANKĖS PLOTIS TIES LAIKRODŽIO KORPUSU
DIRŽELIO / APYRANKĖS PLOTIS TIES SAGTELE
DIRŽELIO / APYRANKĖS TVIRTINIMO BŪDAS