Informacija pirkėjui

Garantinis aptarnavimas


GARANTINIO APTARNAVIMO CENTRAI

Klaipėda:
Kulių vartai 3, Tel. +370 672 95110
„LAIKRODŽIŲ CENTRAS“, PC Akropolis, Taikos pr. 61, Tel. +370 638 08977

Vilnius:
„LAIKRODŽIŲ CENTRAS“
, PC Akropolis, Ozo g. 25, Tel. +370 655 97331
„LAIKRODŽIŲ CENTRAS“
, PPC Ozas, Ozo g. 18, Tel. +370 679 76081
„LAIKRODŽIŲ CENTRAS“, PLC Panorama (1a.), Saltoniškių g. 9, Tel. +370 650 57208

Kaunas:
Centrinis biuras
, Partizanų g. 75K, Tel. +370 374 57337
„LAIKRODŽIŲ CENTRAS“, PC Akropolis, K. Mindaugo pr. 49, Tel. +370 685 65015

Panevėžys:
„LAIKRODŽIŲ CENTRAS“
, PC Ryo, Savitiškio g. 61, Tel. +370 687 42735

 

servisas@laikrodziucentras.lt 

Svarbu!
Mūsų parduotuvėse laikrodžio baterijos yra saugomos, todėl laikrodis nėra aktyvus ir jo tikslus laikas nėra nustatytas.
Vadovaudamiesi pasauline praktika laikrodžių laikas fizinėse parduotuvėje nustatomas 10:10. Nustatant laikrodį 10:10 pozicijai, ženklo pavadinimas yra gerai matomas ir rodyklės neužstoja kitų svarbių laikrodžio dalių.
Perkant laikrodį konsultantės jums nustatys tikslų laiką ir datą.
Jeigu laikrodis sustos per 3 mėnesius, elementą pakeisime visiškai nemokamai!
Jums tereikės parašyti el. paštu web@laikrodziucentras.lt jog laikrodis sustojo nepraėjus 3 mėnesiams nuo pirkimo ir mes atsiųsime DPD lipduką, su kuriuo išsiųsite laikrodį. Pakeitus elementą, laikrodį išsiųsime nurodytu adresu –nemokamai!

 

LAIKRODŽIŲ GARANTINIO APTARNAVIMO INFORMACIJA

Laikrodžio aptarnavimo garantinis laikotarpis yra 24 mėn. nuo pardavimo datos (jei laikrodis „Swiss Military by Chrono“ – 60 mėn.).

Garantija galioja tik tuo atveju, jei pateikiamas užpildytas garantinis talonas, kuris pridedamas perkant laikrodį. Nemokamas garantinis remontas atliekamas gedimams, kurie galėjo atsirasti dėl gamyklinio broko ar nekokybiškų medžiagų panaudojimo. Pinigai grąžinami arba laikrodis keičiamas į kitą tik tuo atveju, jeigu laikrodis nepataisomas.

GARANTIJA NETAIKOMA:

  • laikrodžio baterijai;
  • stiklui, korpusui, karūnėlei bei apyrankei, kai laikrodžio sudedamosios dalys įprastai nusidėvėjo (pvz., subraižytas stiklas, pasikeitusi apyrankės arba korpuso spalva ir / arba medžiaga) nusitrynusios paauksuotos nerūdijančio plieno dalys;
  • atsiradus trūkumams dėl netinkamo naudojimo, mechaninių pažeidimų, cheminių pažeidimų (pvz., užpurškus kosmetikos priemonių, patekus rūgšties likučiams, skalbimo priemonėms ir t.t.), oksidavimosi (pvz., dėl prakaito), dekoratyvinių/pusbrangių/brangiųjų akmenų ir/ar kristalų pametimo atveju arba pasikeitus gaminio spalvai;
  • laikrodžiui sugedus dėl netinkamo, grubaus ar neatidaus naudojimo, netinkamos priežiūros, aplaidumo, nelaimingų atsitikimų (sudaužymo, įlenkimo, sutraiškymo, sudaužyto stiklo ir pan.);
  • laikrodžiui, kuris prieš tai buvo remontuotas arba atidarinėtas ne pardavėjo nurodytoje garantinio aptarnavimo vietoje (pvz., buvo keičiama baterija, suteiktos kitos paslaugos ar atliktas remontas) arba buvo padaryti kiti originalaus gaminio pakeitimai;
  • akivaizdiems mechaninio laikrodžio pažeidimams.

LAIKRODŽIO ATSPARUMO VANDENIUI ŽYMĖJIMAI:

  • Water Resist / Water Proof 30 m – atsitiktiniai kontaktai su vandeniu: nedidelis lietus, rankų plovimas. Negalima nardinti po vandeniu ir maudytis.
  • Water Resist 50 m – kasdieniniai susidūrimai su pratekančiu vandeniu, pvz., plaunant rankas. Galima maudytis duše (bet nerekomenduojama).
  • Water Resist 100 m – galima maudytis ir plaukioti gėlame vandenyje, tačiau negalima nardyti.
  • Water Resist 200 m – galima plaukioti ir nardyti (rekomenduojame perskaityti individualias laikrodžio instrukcijas dėl konkrečių apribojimų nardymui).

SVARBU! Vertinant laikrodžių atsparumą vandens slėgis gali būti nurodytas barais (1 Bar = 10 m) arba atmosferomis (1 ATM = 10 m). Ši išraiška jokiu būdu nereiškia gylio (metrais), į kurį galima nardinti laikrodį!

HERMETIŠKUMAS:

Jei laikrodis nardinamas į vandenį, būtina įsitikinti, kad karūnėlė tvirtai prispausta / užsukta. Negalima sukinėti karūnėlės ir spaudyti mygtukų, jei laikrodis panardintas į vandenį arba šlapias. Nardymui skirtus laikrodžius, kurie turėjo kontaktą su sūriu vandeniu ar cheminėmis medžiagomis, reikia nedelsiant nuplauti gėlu vandeniu ir gerai nusausinti. Korpusams sandarinti naudojamų medžiagų savybės keičiasi priklausomai nuo laiko ir aplinkos, todėl laikrodžius rekomenduojama tikrinti ne rečiau kaip kartą per metus oficialaus laikrodžio gamintojo atstovo servise.

SVARBU!

Laikrodžiai yra neatsparūs karščiui, todėl laikrodžio negalima palikti saulėje ar segėti pirtyje. Griežtai draudžiama nardinti laikrodį į vandenį, jei laikrodžio korpusas yra įkaitęs, kadangi dėl to gali būti prarastas korpuso hermetiškumas ir laikrodis gali pradėti leisti vandenį ar kaupti drėgmę.

Laikrodžio viduje yra ne vakuumas, o tam tikro drėgnio oras, todėl egzistuoja tikimybė, jog pasikeitus temperatūros sąlygoms (pvz., iš kambario išnešus į lauką žiemos metu) laikrodžio viduje susikondensuos drėgmė. Tokie pasikeitimai yra normalus fizikinis reiškinys ir neturi nieko bendro su laikrodžio kokybe. Kai temperatūra laikrodžio viduje ir išorėje išsilygina per maždaug 20 min., susikondensavusi drėgmė išgaruoja. Jeigu pastebite, jog laikrodyje drėgmė užsilaiko ilgiau, tai yra ženklas, jog buvo pažeistas hermetiškumas.

 

LAIKRODŽIO PRIEŽIŪRA:

Norint, kad laikrodis puikiai veiktų, jį, kaip ir visus matavimo įrenginius, reikia prižiūrėti reguliariai. Neįmanoma pasakyti, kaip dažnai tai reiktų daryti konkrečiam laikrodžiui, nes viskas priklauso nuo laikrodžio modelio, Jūsų gyvenamos klimato juostos, nešiojimo įpročių ir daugelio kitų dalykų.

  • Laikykitės rekomendacijos kas dvejus metus pakeisti dangtelių sandarinimo tarpines.
  • Nesimaudykite su WR ženklu nepažymėtomis apyrankėmis.
  • Laikrodžio nedėkite ant garsiakalbių arba ant šaldytuvo, taip pat įsitikinkite, jog Jūsų rūbuose ir / ar aksesuaruose, kurie kontaktuoja su laikrodžiu iš tam tikro atstumo, nėra magnetų (pvz., kišenių, rankinių, apyrankių užsegimuose ar pan.). Magnetinis laukas gali paveikti Jūsų laikrodį: sustabdyti laikinai arba ilgam.
  • Kasmet prieš prasidedant maudymosi sezonui būtina tikrinti vandeniui atsparių laikrodžių tarpines, nes Jūs galėjote nepastebėti, kad laikrodį netyčia sutrenkus jos buvo pažeistos. Jeigu dėl kokios nors priežasties korpusas turi būti atidarytas, stiklo tarpinė ir vidinės korpuso tarpinės, kaip ir karūnėlė ir / arba mygtukai, turi būti patikrinti ir, jeigu reikia, pakeisti.
  • Jeigu turite plaukiojimui tinkamą laikrodį ir maudotės sūriame vandenyje, išlipę laikrodį visada nuplaukite gėlu vandeniu.
  • Metalinę apyrankę ir vandeniui nepralaidų korpusą valykite muilinu vandeniu naudodami dantų šepetėlį, paskui nusausinkite minkštu medvilnės arba mikropluošto audiniu. Venkite tiesioginio sąlyčio su tirpikliais, valikliais, kvepalais, kosmetikos priemonėmis ir kt. chemiškai aktyviomis medžiagomis, kurios galėtų pažeisti apyrankę / dirželį, korpusą arba tarpines.
  • Nereguliuokite chronografo funkciją turinčių laikrodžių mygtukų po vandeniu, nes į mechanizmą gali patekti drėgmės.
  • Laikrodžių data automatiškai keičiasi naktį tarp 21:00 ir 02:00, tuo metu ją draudžiama nustatinėti rankiniu būdu. Mėnulio fazę rodančio laikrodžio parametrus (datą, fazę) draudžiama keisti tarp 19:00 ir 06:00.

LEISTINOS VEIKIMO PAKLAIDOS:

  • Kvarciniams laikrodžiams: vėlavimas iki 15 sek. / skubėjimas iki 20 sek. per mėnesį.
  • Mechaniniams ir auto-mechaniniams laikrodžiams: vėlavimas iki 15 sek. / skubėjimas iki 25 sek. per parą.

Laikrodžiai, rodantys tik valandas ir minutes:

A – normali karūnėlės padėtis

C – laiko nustatymas. Karūnėlę nustačius į šią padėtį energijos tiekimas yra atjungtas. Sukdami karūnėlę bet kuria kryptimi galite persukti rodykles. SVARBU! Gamintojai rekomenduoja nustatant laiką karūnėlę sukti taip, kad rodyklė eitų tik įprasta kryptimi net ir tada, jei laiką sukti reikia per daugiau nei 12 padalų.

Jei Jūsų laikrodis rodo sekundes, jas galima sinchronizuoti su oficialiu radijo ar televizijos laiko signalu. Palaukite, kol sekundinė laikrodžio rodyklė atsistos ties 12 valandos padala ir ištraukite karūnėlę į C padėtį. Tuomet pakoreguokite valandas ir švelniai įspauskite karūnėlę atgal į A padėtį sinchroniškai su oficialiu laiko signalu.

LAIKRODŽIAI, RODANTYS DATĄ:

B – datos keitimas. Norint pakeisti datą, reikia švelniai ištraukti karūnėlę į šią padėtį ir tuomet, priklausomai nuo laikrodžio modelio, pasukti karūnėlę į vieną ar kitą pusę. Šios operacijos metu laikrodis nesustoja, todėl laiko nereikia nustatyti iš naujo. SVARBU! Traukiant karūnėlę nuo A iki B arba C padėties reikia nepersistengti ir elgtis švelniai, kitu atveju rizikuojama karūnėlę ištraukti pažeidžiant laikrodį.

Jei Jūsų laikrodis taip pat rodo savaitės dienas, jas galite pakeisti sukdami karūnėlę priešinga datos keitimui kryptimi. Po šios operacijos laiko nustatyti iš naujo nereikia.

MECHANIZMAI IR ELEMENTAI:

  • Kvarcinių laikrodžių mechanizmai naudoja elementų energiją. Elementui nusilpus laikrodžių sekundžių rodyklė pradeda šokinėti maždaug kas 4 sekundes. Tokiu atveju rekomenduojame nedelsiant pakeisti elementą, nes jam iki galo išsikrovus Jūsų laikrodis gali būti pažeistas, jei baterija išsilietų.
  • Mechaninių laikrodžių mechanizmai turi būti užvedami visą laiką tuo pačiu paros metu. Auto-mechaninių laikrodžių (turinčių mechanizmą su automatiniu užvedimu) veikimas ir tikslumas priklauso nuo nešiojimo aktyvumo. Jei tokio užvedimo nepakanka, laikrodį galima papildomai užvesti karūnėle.

. . . 

Jei laikrodį pirkote „Laikrodžių centro“ parduotuvėje, atneškite jį kartu su garantiją įrodančiais dokumentais – tarptautine garantine knygele / kortele bei išduotu garantiniu talonu – į bet kurią „Laikrodžių centro“ fizinę parduotuvę (artimiausią galite rasti ČIA) ir Jūsų laikrodis bus perduotas mūsų kvalifikuotam meistrui. Garantinis taisymas yra nemokamas išskyrus tuos atvejus, kai nustatytas gedimas neatitinka nurodytų garantinio taisymo sąlygų. Jei laikrodį pirkote ne pas mus, maloniai prašome pirmiausia kreiptis tiesiogiai į pardavėją, kitaip garantija gali būti netaikoma.

  RŪPINKIS SAVO APLINKA – RŪŠIUOK!

Tvarkant atliekas kvarcinis laikrodis negali būti sumaišyti su kitomis atliekomis! Jį reikėtų grąžinti vietos įgaliotajai surinkimo įmonei. Laikydamiesi šios tvarkos Jūs padedate apsaugoti aplinką ir žmonių sveikatą bei tausoti gamtos išteklius. Visa informaciją apie buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų pridavimo galimybes rasite www.manrupirytojus.lt

Rūpinkis savo aplinka – RŪŠIUOK! RŪPINKIS SAVO APLINKA – RŪŠIUOK!

 

PAPUOŠALŲ GARANTINIO APTARNAVIMO INFORMACIJA

Papuošalams, įskaitant juvelyriką ir dirbtinę bižuteriją, garantija taikoma tik gamyklinio broko atveju.

GARANTIJA NETAIKOMA:

  • Kai gaminys pažeidžiamas mechaniškai dėl netinkamo nešiojimo ar naudojimo;
  • Kai gaminys pažeistas chemiškai (užpurškus kosmetikos priemonėmis, patekus rūgšties likučiams, skalbimo priemonės ir kt.);
  • Kai gaminys oksidavosi nuo prakaito;
  • Akmenukų ir akučių pametimo atveju (išskyrus tuos atvejus, kai iškritusi akutė pristatoma kartu su gaminiu. Tada galime daryti prielaidą, kodėl taip nutiko);
  • Natūralaus nusidėvėjimo atveju.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „line png black“

Pagal Mažmeninės prekybos taisyklės, 17 p., laikrodžiai, perlai, brangakmeniai, taurieji metalai bei jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją, pirkti fizinėje parduotuvėje yra įtraukti į negrąžintinų prekių sąrašą.