TISSOT

EKSPORTUOJAMA DALELĖ ŠVEICARIJOS

1853 m. Le Locle mieste laikrodininkas Charlesas Félicienas Tissotas ir jo sūnus Charlesas Émilis įkūrė nedideles laikrodžių surinkimo dirbtuves „Charles-Félicien Tissot & Son“. Jų siūlytame asortimente buvo daugybė kišeninių laikrodžių, ypač paauksuotų bei papuoštų brangiomis ir įmantriomis detalėmis.

TOBULUMO PAIEŠKOS

Nors laikrodžių estetikai įtaką darė skirtingais laikais vyravę stiliai, pavyzdžiui, Art Nouveau ir vėliau Art Deco, „Tissot“ laikėsi principo vystyti ir techninę laikrodžių pusę, įskaitant ir pirmąjį pasaulyje neįsimagnetinantį rankinį laikrodį. Be to, 1917 m. „Tissot“ pradėjo gaminti savo mechanizmus, o tai gerokai sumažino laikrodžių kainas.

ŠIMTMETIS GENIALUMO

1953 m. „Tissot“ atšventė 100-ąjį gimtadienį. Vadovo pareigas perėmė Edouardas-Louisas Tissotas ir gamyba buvo racionalizuota: pereita prie „vieno kalibro“ principo bei supaprastintas gaminamų mechanizmų spektras. Papildant skirtingas pagrindinio mechanizmo sudėtines dalis buvo galima gaminti mechaninius (ranka prisukamus) arba auto-mechaninius (automatiškai užsivedančius) laikrodžius su arba be kalendoriaus / dienos rodymo ir t.t.

SWATCH GRUPĖ

1983 m. ištikus pasaulinei laikrodžių gamybos krizei buvo nuspręsta apjungti to meto didžiausias laikrodžių gamintojų asociacijas ir „Tissot“ prisijungė prie grupės, kuri 1998 m. buvo pavadinta „The Swatch Group“. Net ir apsaugojus rinką svarbūs XX a. pabaigos istoriniai įvykiai bei plačiai pasklidę vakarietiškos idėjos neleido užsisėdėti vienoje vietoje, todėl „Tissot“ ėmėsi inovacijų: 1999 m. buvo sukurtas pirmasis T-Touch laikrodis su liečiamu (angl. touchscreen) ciferblatu. Vėliau 2014 m. T-Touch Expert Solar pakartojo savo pirmtako sėkmę ir tapo pirmuoju pasaulyje šviesos energija varomu (angl. solar-powered) laikrodžiu su liečiamu ciferblatu. „Tissot“ įrodė, jog firmos motto – innovators by tradition – yra 100% tikras.

Filtrai
Kategorija
 • Home
  • Rankiniai laikrodžiai
   • Vyriški laikrodžiai
   • Moteriški laikrodžiai
   • Universalūs laikrodžiai
  • Prekių rinkiniai
Rinkiniai
Kaina
   
CIFERBLATAS
CIFERBLATO SPALVA
DATOS RODYMO FORMATAS
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS UŽSEGIMAS
DIRŽELIS / APYRANKĖ / ŽIEDAS / AUSKARAI
GARANTIJA
KILMĖS ŠALIS
KORPUSO MEDŽIAGA
KORPUSO FORMA
KORPUSO AUKŠTIS (mm)
KORPUSO PLOTIS (mm)
LYTIS
ATSPARUMAS VANDENIUI
MECHANIZMAS
MECHANIZMO YPATYBĖS
STIKLIUKAS
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS / ŽIEDO SPALVA
KORPUSO SPALVA
KORPUSO PAPUOŠIMAI
KORPUSO YPATYBĖS
DIRŽELIO PAVIRŠIUS
KITOS YPATYBĖS
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS MEDŽIAGA
DIRŽELIO / APYRANKĖS PLOTIS TIES LAIKRODŽIO KORPUSU
DIRŽELIO / APYRANKĖS PLOTIS TIES SAGTELE
DIRŽELIO / APYRANKĖS TVIRTINIMO BŪDAS