Informacija pirkėjui

Prekių grąžinimasPrekės grąžinamos vadovaujantis Prekių pirkimo ir pardavimo taisyklėmis, kurios nustato, kad:

  • Užsakytas prekes internetu galite grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo momento.
  • Norėdami grąžinti prekę turite apie tai informuoti Pardavėją, el. paštu: info@laikrodziucentras.lt.
  • Kartu su grąžinama preke turėsite pateikti užpildytą, Pardavėjo atsiųstą, prekių grąžinimo dokumentą.
  • Prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.


Prekės gali būti grąžinamos tik tuo atveju, jeigu:

  • grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė yra nesugadinta, nebuvo naudota ir yra prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
  • grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos, kaip buvo gauta iš Pardavėjo.
  • grąžinama originali pakuotė negali būti pažeista: ant jos negalima rašyti savo ar gavėjo adreso; pakuotės negalima plėšyti ir kitaip pažeisti originalią išvaizdą. Perduodant originalią pakuotę kurjeriui ją reikia įdėti į papildomą maišelį ar dėžutę, kad transportavimo metu ji išliktų nepažeista ir išsaugotų originalią prekinę išvaizdą. Tais atvejais kai grąžinama pakuotė būna suplėšyta ar kitaip pažeista - grąžinimų negalime priimti.

Visos nemokamos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigyta preke, turi būti grąžintos tuo pat metu.

Internetu nupirktų prekių negalima grąžinti ar keisti kita mūsų fizinėse parduotuvėse. Prekių grąžinimo sąlygos galioja tik prekėms, įsigytoms mūsų internetinėje parduotuvėje.

Kaip grąžinti prekę?

Prieš grąžindami Prekę, praneškite Pardavėjui el. paštu info@laikrodziucentras.lt. Pardavėjas Jums išsiųs prekių grąžinimo dokumentą, kurį turėsite užpildyti ir pateikti Pardavėjui kartu su grąžinama preke. Internetu nupirktos prekės, mūsų fizinėse parduotuvėse nepriimamos ir pinigai ten už jas neišmokami.

Grąžinant prekę būtina nurodyti Siuntėjo (Jūsų) adresą ir Gavėjo (Draugystės g. 19, Kaunas, +37062638866). Atkreipkite dėmesį į tai, kad kartu su grąžinama preke pirvalo būti prekės pirkimo dokumentas. Taip pat grąžinama prekė turi būti tinkamai supakuota, kad siuntimo metu nebūtų pažeista originali prekės pakuotė. Grąžinimo atveju už tai atsako siuntėjas.
Už grąžinamos prekės pristatymą Gavėjo adresu apmoka pats Pirkėjas.
  
Pinigai už grąžinamą prekę pervedami į nurodytą sąskaitą per 14 dienų nuo Prekės gavimo dienos. Pinigai, sumokėti už pirminį prekių pristatymą Pirkėjui, nėra grąžinami.Detalesnė informacija dėl prekių gražinimo teikiama elektroniniu paštu: info@laikrodziucentras.lt