AVIATOR

2023 m. liepos 15 d. – ypatinga diena Lietuvos ir aviacijos istorijai. Būtent šią dieną buvo minimas Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio su „Lituanica“ lėktuvu per Atlantą 90-metis. Šios ypatingos sukakties proga laikrodžių gamintojas iš Šveicarijos „AVIATOR“ sukūrė riboto tiražo (90 vnt.) laikrodžių seriją. Simboliška - ši žinoma laikrodžių gamintoja gamina tik su aviacijos istorija susijusius laikrodžius, todėl galime tik pasidžiaugti, kad jų iniciatyva buvo pagerbti ir šie iškilūs Lietuvos pilotai.

Lietuvos Respublikos Seimas siekdamas pažymėti drąsių Lietuvos lakūnų Dariaus ir Girėno „Lituanicos“ skrydžio, išgarsinusio Lietuvą ir suvienijusio lietuvius visame Pasaulyje 90-ąsias metines, nutarė 2023 m. paskelbti Dariaus ir Girėno „Lituanicos“ skrydžio metais.

Šis vardinis „DARIUS IR GIRĖNAS“ laikrodis yra limituotas (viso – 90 vnt.) „AVIATOR“ serijos gaminys. Kiekvienas laikrodis turi išgraviruotą unikalų numerį, o laikrodžio dangtelyje, saulės spindulių fone pavaizduotas lėktuvo, kuriuo skrido pilotai „Lituanica Bellanca CH-300“ atvaizdas.

Pagrindinės laikrodžio savybės: safyrinis stikliukas, kvarcinis mechanizmas, 43 mm pločio korpusas, atsparumas vandeniui WR-100. Šiuo metu Rlaikrodį galima pasirinkti su nerūdijančio plieno arba paauksuoto rausvojo aukso korpusu.

Šis Lietuvos didvyrius įamžinantis laikrodis išsiskiria ir savo siūloma GMT funkcija su ciferblate įrengtu papildomu besisukančiu disku ir visomis 24 laiko zonomis. Kaip žinia, galutine „Lituanica“ stotele turėjo tapti Kauno oro uostas, todėl siekiant išlaikyti skrydžio autentiką, mūsų laiko zonai buvo suteiktas „Kaunas“ vardas. Ši namų laiko zona nustatoma su Lietuvos vėliava.

Filtrai
Kategorija
  • Home
    • Rankiniai laikrodžiai
      • Vyriški laikrodžiai
    • Prekių rinkiniai
Rinkiniai
Kaina
   
CIFERBLATAS
CIFERBLATO SPALVA
DATOS RODYMO FORMATAS
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS UŽSEGIMAS
GARANTIJA
KORPUSO MEDŽIAGA
KORPUSO FORMA
KORPUSO PLOTIS (mm)
LYTIS
ATSPARUMAS VANDENIUI
MECHANIZMAS
STIKLIUKAS
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS / ŽIEDO SPALVA
KORPUSO SPALVA
KORPUSO YPATYBĖS
DIRŽELIO PAVIRŠIUS
DIRŽELIO / APYRANKĖS / GRANDINĖLĖS MEDŽIAGA